webcumulus

Serwisy WWW (Front end development)

Kompetencje

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu projektowania stron oraz serwisów i portali internetowych.

Każdy serwis projektowany jest od samego początku wg indywidualnych potrzeb Klienta i w procesie tym bierze udział zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów m.in. analityków, grafików, programistów i specjalistów z zakresu SEO. Uwzględniając to podział procesu tworzenia serwisu internetowego na etapy pozwala na optymalne wykorzystanie możliwości i kreatywności naszego zespołu. W ramach kompleksowej obsługi po naszej stronie wyznaczany jest kierownik projektu do stałego kontaktu z klientem i konsultowania wszelkich wątpliwości.

W połączeniu z profesjonalną, dedykowaną, oprawą graficzną zyskają Państwa spójną identyfikację wizualną we wszystkich mediach.

W ramach naszej oferty:

  • nowoczesny responsywany projekt graficzny graficzny spójny z linią identyfikacji wizualnej klienta
  • intuicyjna nawigacja,
  • właściwa i przemyślana struktura logiczna strony,
  • zgodność z zasadami usability, czyli użyteczności serwisu, dzięki czemu użytkownik nie będzie miał najmniejszych problemów z odnalezieniem potrzebnych mu informacji,
  • rozwiązania komunikacji z rynkiem (listy mailingowe, subskrypcja, zapytanie, strefa klienta, zakup produktu),
  • zaprojektowany w sposób umożliwiający efektywne pozycjonowanie w wyszukiwarkach oraz podtrzymywanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwań,
  • rozwiązania oparte o CMS, czyli system do zarządzania treścią na stronie internetowej, dla klientów zainteresowanych uaktualnianiem treści serwisu we własnym zakresie.

SYSTEM CMS

Autorski system klasy CMS

Jedną z najważniejszych kwestii związaną z funkcjonowaniem serwisu internetowego jest jego aktualność. W przypadku stron posiadających system zarządzania treścią (CMS), Klient w ramach procesu wdrożenia zostaje przeszkolony z jego obsługi i może samodzielnie modyfikować i aktualizować stronę, jak również może scedować te czynności na nas. W zależności od potrzeb oferujemy współpracę w zakresie bieżącej aktualizacji serwisu internetowego, w zależności od potrzeb na zasadach umowy zlecenia, bądź też obsługi stałej, w przypadku częstych i regularnych zmian.

SERWISY KORPORACYJNE

Portal korporacyjny to narzędzie, będące kanałem informacji dla prasy oraz dla samych pracowników.
Dzięki niemu łatwiej komunikować się zarówno z dziennikarzami, jak również publikować informacje istotne z punktu widzenia wizerunku i strategii firmy.

SERWISY PRODUKTOWE

Serwisy produktowe pełnią ważną rolę w komunikacji B2B i B2C. Są również ważnym źródłem informacji dla samych pracowników firmy, ponieważ często korzystają oni z serwisu firmowego ze względu na aktualność informacji.
To w końcu ważne ogniwo w procesie decyzyjnym samego klienta, dzięki któremu może ocenić własne potrzeby i podjąć decyzję kończącą się zakupem.

REALIZACJE

Doświadczenie zdobywamy pracując zarówno dla liderów rynku deweloperskiego i turystycznego jak i rodzimych przedsiębiorców z innych branż. Zrealizowaliśmy dziesiątki różnorodnych projektów dla polskich i międzynarodowych Firm. Zachęcamy do zapoznania się ze wyzwaniami jakim sprostaliśmy w trakcie realizacji najciekawszych projektów.

Case study

96%naszych klientów nadal jest z nami.
I to jest nawiększy sukces.

Zobacz case study

Zainteresowany?

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje o funkcjonalnościach, kosztach, bądź dowiedzieć się jak wygląda proces wdrożenia?