webcumulus

Kampanie PPC

Kompetencje

Kampanie adwordsowe to niezwykle specyficzny i innowatorski typ kampanii, a przy tym cechujący się wysoką skutecznością przy docelowo założonych maksymalnych kosztach jednostkowych. Przeznaczone są dla klientów oczekujących wysokiej skuteczności, szybkich efektów i dokładnych raportów z przebiegu kampanii.

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu zróżnicowanych kampanii. Nasze metody wynikają z dobrej znajomości konkurencji i środowisk reklamodawców AdWords. Staramy się jak najbardziej efektywnie wykorzystać środki na pozyskanie dla Państwa klientów z tego medium.

W odróżnieniu od pozycjonowania stron efekty kampanii AdWords są widoczne od chwili jej uruchomienia. Dzięki reklamom AdWords Państwa firma pojawi się natychmiastowo w wyszukiwarce Google, jak również w jej sieci partnerskiej. Kampanie te stosujemy jako uzupełnienie oferty pozycjonowania stron, która w przypadku dużego nasilenia kampanii jest bardziej opłacalnym rozwiązaniem.

REALIZACJE

Doświadczenie zdobywamy pracując zarówno dla liderów rynku deweloperskiego i turystycznego jak i rodzimych przedsiębiorców z innych branż. Zrealizowaliśmy dziesiątki różnorodnych projektów dla polskich i międzynarodowych Firm. Zachęcamy do zapoznania się ze wyzwaniami jakim sprostaliśmy w trakcie realizacji najciekawszych projektów.

Case study

96%naszych klientów nadal jest z nami.
I to jest nawiększy sukces.

Zobacz case study

Zainteresowany?

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje o funkcjonalnościach, kosztach, bądź dowiedzieć się jak wygląda proces wdrożenia?