webcumulus

E-mail marketing

Kompetencje

Email marketing to niezwykle skuteczne narzędzie promocji. Dzięki niemu można dotrzeć do bardzo wąsko zdefiniowanych grup docelowych i znacząco zwiększyć wyniki sprzedaży.

Biuletyn Informacyjny to narzędzie pozwalające być w stałym kontakcie zarówno z osobami odwiedzającymi stronę, jak i również pozyskanymi już klientami. Biuletyn Informacyjny jest autorskim rozwiązaniem typu newsletter pozwalającym na:

  • dowolne definiowanie tematów subskrypcji, grup odbiorczych,
  • wykorzystanie dowolnych szablonów graficznych korespondencji,
  • automatyczną synchronizację z Państwa systemem CRM co pozwoli na otrzymanie jednej bazy danych kontaktów,

Biuletyn Informacyjny znajduje również zastosowanie jako narzędzie wewnętrznej komunikacji z pracownikami lub kontrahentami.

Dzięki specjalistycznej wiedzy i przemyślanej aplikacji, nasze mailingi nie zostają zatrzymane na filtrach antyspamowych, lecz docierają do osób zainteresowanych wybranych przez nich zakresem informacji.

REALIZACJE

Doświadczenie zdobywamy pracując zarówno dla liderów rynku deweloperskiego i turystycznego jak i rodzimych przedsiębiorców z innych branż. Zrealizowaliśmy dziesiątki różnorodnych projektów dla polskich i międzynarodowych Firm. Zachęcamy do zapoznania się ze wyzwaniami jakim sprostaliśmy w trakcie realizacji najciekawszych projektów.

Case study

96%naszych klientów nadal jest z nami.
I to jest nawiększy sukces.

Zobacz case study

Zainteresowany?

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje o funkcjonalnościach, kosztach, bądź dowiedzieć się jak wygląda proces wdrożenia?