webcumulus

Audyty komunikacji mailingowej

Kompetencje

Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę wysyłki kampanii mailingowych realizowaną przez niezawodny serwer SMTP w chmurze, który zintegrujemy stosowanym aktualnie u Państwa systemem mailingowym. Wysyłając wiadomości przez dedykowany SMTP zwiększą Państwo dostarczalność i szybkość wysyłki oraz uzyskają dostęp do zaawansowanych danych statystycznych i wsparcie naszych specjalistów.


 

DOSTARCZALNOŚĆ WIADOMOŚCI

 

Dzięki współpracy z największymi dostawcami skrzynek e-mail w Polsce wysyłane wiadomości nie są blokowane przez filtry spam takich serwisów jak Onet, Wp, o2, Interia, Gmail, Yahoo, czy Hotmail. Wykorzystujemy algorytm, który dostosuje ilość wysyłanych wiadomości do wymagań dostawców skrzynek pocztowych. Monitorujemy reputację domeny, nadzorujemy wskaźniki dostarczalności, a system wysyłki automatycznie blokuje wysyłkę do adresów, które wykazały twarde odbicie, lub zgłaszały wiadomość jako spam.

 

REPUTACJA IP

 

Pomożemy zadbać Państwu o swoją własna reputację, nie martwiąc się o to, czy firmy korzystające z tych samych serwerów nie będą miały negatywnego wpływu na nią. Oferujemy też wsparcie protokołów uwierzytelniania SPF, DKIM i DMARC. Jest to gwarancją najwyższej dostarczalności i bezpiecznej wysyłki w Państwa imieniu.


 

OPTYMALIZACJA I RAPORtowANIE

 

Generujemy listy adresów e-mail, które z powodu twardego odbicia zostały automatycznie zablokowane przez system wysyłki co pozwala na efektywne zarządzanie Państwa bazą danych i zwiększenie dostarczalności mailingu. Przeszukując logi zdobywamy dostęp do informacji o indywidualnym użytkowniku i konkretnej wiadomości e-mail. Tworzymy raporty dostosowane do Państwa potrzeb, bazując na przedziale czasowym, tagu wiadomości, geolokalizacji, czy rodzaju urządzenia, na którym otwarto e-mail.

 

BEZPIECZEŃSTWO I OSZCZĘDNOŚĆ

 

Wysyłkę realizujemy z dedykowanych, unikalnych adresów IP, z serwerów mieszczących się w specjalistycznym Data Center- Beyond, które spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa dostępu do danych, a Państwo oszczędzają czas i pieniądze, eliminując konieczność tworzenia, rozbudowy i utrzymania własnej infrastruktury e-mail.


 

OFERTA AUDYTU

 

W ramach audytu przeprowadzimy analizę:

  • dostarczalności u najważniejszych providerów e-mail (Wp, Gmail, Onet, O2, Interia, Gazeta),
  • reputacji adresu IP,
  • szybkości dostarczania wiadomości transakcyjnych i/lub marketingowych,
  • oceny wiadomości przez najpopularniejszy filtr antyspamowy - SpamAssassin,
  • uwierzytelnienia wiadomości SPF, DKIM i DMARC,
  • obecności adresów IP i domeny na czarnych listach.

Dzięki audytowi oraz naszym sugestiom zyskasz konkretne wskazówki, na podstawie, których będziesz mógł podnieść efektywność realizowanych przez siebie działań.

Formularz

Case study

96%naszych klientów nadal jest z nami.
I to jest nawiększy sukces.

Zobacz case study